NOVÉ STYLINGOVÉ SPREJE AKTIVOVANÉ TEPLEM

NOVINKA BLOW.DRY

LEHKÉ SPREJE AKTIVOVANÉ TEPLEM VAŠEHO FÉNU

Díky svému inovativnímu složení, které je ideální pro všechny typy vlasů; od hebkých, jemných a zplihlých vlasů až po kudrnaté a porézní, vám BLOW.DRY od KEVIN.MURPHY poskytne všechny možnosti, které potřebujete k vytvoření požadované textury, která vydrží.

Vyberte si z možností LIFT ( OBJEM), BOUNCE ( PRUŽNOST), SMOOTH ( UHLAZENÍ) a THICKEN ( HUSTOTA). 

TECHNOLOGIE

Rozmanitá přitažlivost této řady je výsledkem dlouhého řetězce polymerů, které tvoří trvanlivou síť ochrany, fixace a hydratace vlasů – v konečném důsledku prodlužují životnost požadovaného stylingu. Ve spojení s inovativními výtažky z rostlin a dřeva obsahují spoustu fytoživin, které pomáhají budovat odolnost vašeho účesu a také vašich vlasů. Po nastříkání na vlasy je řada ingrediencí rovnoměrně rozložena a aktivována působením tepla. Tento štít vylepší vzhled každého pramenu a zlepší ochranu, zatímco odpuzuje vzdušnou vlhkost, která způsobuje krepatění. Výsledkem jsou zdravé vlasy a vysněný styling bez zatížení.

URYCHLUJE VYSOUŠENÍ VLASŮ

Díky tomu, že pomáhá uzavírat vlhkost a zároveň odpuzovat vodu, může naše řada BLOW.DRY pomoci snížit dobu vysoušení, protože je prokázáno, že tyto složky dramaticky zlepšují hydrofobicitu (=neochota interagovat s vodou) poškozených vlasů. Tím, že všechny produkty řady BLOW.DRY odpuzují vlhkost, jsou ideální proti krepatění v jakémkoli klimatu nebo ročním období. 

VYBERTE SI Z NABÍDKY PRO KAŽDÝ TYP VLASŮ

EVER.BOUNCE je formulován z komplexu rostlinných živin, který obsahuje extrakt z květů lípy stříbrné a telopey. Toto složení je ideální k dosažení pohyblivých nebo plážových vln, které vydrží. Vlasy budou zářivé, pružné a udrží déle tvar. 

EVER.LIFT je skvělý pro ty, kteří touží po objemu. Zaměřuje se na kořínky pro dlouhotrvající vzdušný objem a je formulován s naším Zen komplexem, který obsahuje extrakt z kořene rhodioly a extrakt z levandule pro výsledky, které vydrží i po umytí. 

EVER.SMOOTH obsahuje náš komplex dřevěné kůry s citrónovou osikou, bílým cypřišem a modrým cypřišem. Díky nim získáte hladké a trvalé výsledky, na kterých jste už teď zajisté závislí. 

A nakonec EVER.THICKEN, náš teplem aktivovaný dlouhodobě zahušťovací sprej pomůže dosáhnout vzhledu silnějších a plnějších vlasů bez ohledu na typ. To díky našemu extraktu z organické bavlny a extraktu z hrášku, který vám pomůže dosáhnout dlouhotrvajících výsledků. 

JAK NA TO

Aplikujte po umytí do ručníkem osušených vlasů. Rozdělte je na jednotlivé části a nastříkejte. Každou sekci vyfoukejte kartáčem podle vašeho výběru, abyste aktivovali vyhlazovací technologii a prodloužili životnost stylingu a textury. K vylepšení tvaru vašeho stylingu můžete použít další pomůcky, jako je kulma nebo žehlička.