COLOURING.ANGELS

Péče rozjasňující a posilující barvu

Tento “barevný lesk na vlasy” obnovuje a zvýrazňuje odstíny zejména blond a melírovaným vlasům. Zvýrazňuje ale také hnědé a tmavší barevné odstíny.
 
Díky velkému zájmu o produkt BLONDE.ANGEL, KEVIN.MURPHY přichází s novou řadou obsahující čtyři barevné odstíny: SUGARED.ANGEL, COOL.ANGEL CRYSTAL.ANGEL a AUTUMN.ANGEL, které ale mohou být snadno smíchány a přizpůsobeny tak, aby vytvářely nekonečné množství odstínů, což umožňuje maximální kreativitu.
COLOURING.ANGELS lze používat pravidelně místo KEVIN.MURPHY kondicionérů pro výživu barvy a podporu lesku. Přípravky jsou určeny všem typům vlasů. Neničí původní barvu, naopak prodlužují její zářivost a lesk. 

Pigmenty byly vybrány tak, aby zlepšily vaše aktuální barevné tóny, neutralizovaly nechtěné tóny a zlepšily trvání barvy, aniž by se na vlasech usazovaly.

POUŽITÍ:

Nejprve mokré vlasy umyjte šampónem a použijte požadovaný přípravek řady COLOURING.ANGEL. Nechte působit 3-5 minut a opláchněte.

VLASTNOSTI A VÝHODY:

Bez sulfátu + bez parabenu + barevné pigmenty + tónování a posílení + neutralizace nežádoucích tónů + tvorba lesku + výživa s hydratací + ochrana + zářivý vzhled

HLAVNÍ INGREDIENCE:

Extrakt z olivových listů – Nahradí zdravé vlasové oleje poskytující vlasům základní hydrataci

Extrakt ze zeleného čaje – Zlepšuje pružnost vlasů a dodává hydrataci a ochranu

Olej z hroznových semínek – Skvělý zdroj kyseliny linolové, vlasy jej jednoduše absorbují a zlepší se tak zachování hydratace.

Pro koho je přípravek určen:

Zákazníky s blond, zesvětlenými nebo tmavými vlasy, kteří chtějí oživit, vylepšit nebo tónovat svou barvu a také hydratovat své vlasy a dodat jim lesk.

SUGARED.ANGEL – Péče posilující lesk krémové béžové barvy

COOL.ANGEL – Péče posilující lesk chladně popelavé barvy

CRYSTAL.ANGEL – Péče posilující lesk zářivě třpytivé barvy

AUTUMN.ANGEL – Péče posilující lesk meruňkově růžové barvy